-
Individually packaged items $1 each (applicable to glutinous rice cakes, tapioca sesame rolls)
Regular price HK$1.00Regular priceUnit price per -
Individually packed at $1 per piece (applicable to tea fruit cake)
Regular price HK$1.00Regular priceUnit price per